banner FB 2018

 

Od 3 lipca rozpoczynamy tegoroczną edycję Szrenickiej Karty Wakacyjnej

 

Szrenicka Karta Wakacyjna (SZKW) uprawnia do korzystania z bezpłatnych wycieczek z przewodnikiem po Szklarskiej Porębie i okolicach. SZKW wydawana jest w obiektach, które przystąpiły do SZKW.

Wykaz obiektów, które przystąpiły w zakładce Obiekty uczestniczące w Szrenickiej Karcie Wakacyjnej. Obiekty, które przystąpiły do naszej akcji zamieszczają na swojej stronie internetowej znak Szrenickiej Karty Wakacyjnej 2018.

 

Bezpłatne wycieczki będą organizowane przez dwa letnie miesiące (od 3 lipca do 31 sierpnia 2018) w każdy wtorek, środę, czwartek i piątek. Start wycieczek o godzinie 10:00 ze Skweru Radiowej Trójki.

 

W ramach Szrenickiej Karty Wakacyjnej organizujemy także konkurs fotograficzny* z nagrodami. Uczestnicy wycieczek organizowanych w ramach akcji, będą mogli wygrać atrakcyjne nagrody.

WTOREK (godz. 10.00)

Skwer Radiowej Trójki – Krzywe Baszty – Wodospad Kamieńczyka – Krucze Skały – Skwer Radiowej Trójki.

Czas ok. 5 godz., 6 km, skala trudności 3.

 

ŚRODA (godz.10.00)

Skwer Radiowej Trójki – KCEE KPN – Żelazny Tygiel – Leśna Huta – Skwer Radiowej Trójki.

Czas ok. 6 godz.,10 km, skala trudności 4.

 

CZWARTEK (godz.10.00)

Skwer Radiowej Trójki – Czerwona Jama – Wodospad Szklarki – Chata Izerska – Chybotek – Złoty Widok – Sowiniec – Skwer Radiowej Trójki.

Czas ok.7 godz.,10,5 km, skala trudności 4.

PIĄTEK (godz.09.50)

Skwer Radiowej Trójki – Stacja PKP Szkl. Poręba Górna (godz. 10.20) – Szkl. Poręba Jakuszyce (godz. 10.42) – Rozdroże pod Cichą Równią – Kopalnia Stanisław – Wysoki Kamień – Białe Skały – Skwer Radiowej Trójki.

Czas ok.8 godz., 15 km, skala trudności 5.

 

Z wycieczek organizowanych w ramach Szrenickiej Karty Wakacyjnej mogą korzystać wyłącznie goście obiektów biorących udział w akcji - lista obiektów w zakładce "obiekty uczestniczące w Szrenickiej Karcie Wakacyjnej".Osoby chcące uczestniczyć w wycieczce muszą mieć ze sobą podbitą w obiekcie Szrenicką Kartę Wakacyjną. W ramach bezpłatnej wycieczki nie są finansowane bilety wstępu i bilety kolejowe. Uczestnicy sami opłacają bilety.

 * Nagrody powędrują do autorów najlepszych zdjęć wykonanych podczas wędrówki po okolicach Szklarskiej Poręby. Po każdej wycieczce uhonorujemy do 5 osób. Fotografie należy wysłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pośrednictwem naszego profilu na Facebooku. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest też polubienie profilu Lokalnej Organizacji Turystycznej w Szklarskiej Porębie. Zwycięzców o nagrodach poinformujemy mailowo lub za pośrednictwem Facebooka. Nagrody można będzie odebrać w Księgarni LIBRA przy ul. Jedności Narodowej 10. Autorzy fotografii wyrażają zgodę na ich wykorzystanie przez LOT w Szklarskiej Porębie i partnerów akcji SZKW 2018.


 

Mapa atrakcji szklarska mala

Podkategorie